Inimesed

tajo

Tajo Oja
Partner / Disainer
tajo@fraktal.co

voltri

Martin Voltri
Partner / Disainer
voltri@fraktal.co

kaisa

Kaisa Tooming
Projektijuht
kaisa@fraktal.co

lauri-2019-s3

Lauri Borodkin
Arendaja
lauri@fraktal.co

liis

Liis Todesk
Disainer
liis@fraktal.co

paavel

Paavel Liik
Disainer
paavel@fraktal.co

slava

Slava Devjatkin
Disainer
slava@fraktal.co

tim

Tim Martin Kenkmaa
Disainer
tim@fraktal.co

mairit

Mairit Vikat
Arendaja / Vanemapuhkusel
mairit@fraktal.co

Tule Fraktalisse

Fraktalis saad teha oma elu parimat tööd. Istuda koos kliendiga ühe laua taha, olla iseseisev oma otsustes. Meie stuudio ja meie tulevik kuulub meile endile.

Tööd on huvitavad, projektid valitud. Kõigile ja kõigele "jah" ei ütle. Oled sa disainer, arendaja, projektijuht või geniaalne visionäär — kirjuta meile hello@fraktal.co.

©2007-2019 Fraktal
hello@fraktal.co