Inimesed

tajo

Tajo Oja
Partner / Disainer
tajo@fraktal.co

voltri

Martin Voltri
Partner / Disainer / Arhitekt
voltri@fraktal.co

kaisa

Kaisa Tooming
Tiimijuht / Analüütik
kaisa@fraktal.co

liis

Liis Todesk
Disainer
liis@fraktal.co

paavel

Paavel Liik
Disainer
paavel@fraktal.co

tim

Tim Martin Kenkmaa
Disainer
tim@fraktal.co

slava

Slava Devjatkin
Disainer
slava@fraktal.co

Tule Fraktalisse

Fraktalis saad teha oma elu parimat tööd. Istuda koos kliendiga ühe laua taha, olla iseseisev oma otsustes. Meie stuudio ja meie tulevik kuulub meile endile.

Tööd on huvitavad, projektid valitud. Kõigile ja kõigele "jah" ei ütle. Oled sa disainer, arendaja, projektijuht või geniaalne visionäär — kirjuta meile hello@fraktal.co.

©2007-2020 Fraktal
hello@fraktal.co