Inimesed

tajo

Tajo Oja
Partner / Disainer
tajo@fraktal.co

voltri

Martin Voltri
Partner / Disainer / Arhitekt
voltri@fraktal.co

fraktal-siiri

Siiri Soosaar
Turundusspetsialist, projektijuht
siiri@fraktal.ee

liis

Liis Todesk
Disainer
liis@fraktal.co

paavel

Paavel Liik
Disainer
paavel@fraktal.co

tim

Tim Martin Kenkmaa
Disainer
tim@fraktal.co

slava

Slava Devjatkin
Disainer
slava@fraktal.co

fraktal-stefan-e_mg_4739-voltri

Stefan Hadžović
Disainer
stefan@fraktal.co

Tule Fraktalisse

Fraktalis saad teha oma elu parimat tööd. Istuda koos kliendiga ühe laua taha, olla iseseisev oma otsustes. Meie stuudio ja meie tulevik kuulub meile endile.

Tööd on huvitavad, projektid valitud. Kõigile ja kõigele "jah" ei ütle. Oled sa disainer, arendaja, projektijuht või geniaalne visionäär — kirjuta meile hello@fraktal.co.

©2007-2022 Fraktal
hello@fraktal.co